Hayemaker se vrací do ringu!

Wladimir Klitschko vs David HayeBývalý světový šampión a také promotér David Haye se vrací mezi šestnáct provazů. 11. září se utká na galavečeru v Los Angeles s krajanem Joe Fournierem. V ringu bude také legendární Oscar De La Hoya nebo Anderson Silva!

Čtyřicetiletý „Hayemaker“ David Haye (28-4-0, 26 KO) se vrací po více jak tříleté pauze z boxerského důchodu a představí se na galavečeru ve Staples Center v Los Angeles. Doplnil už tak zajímavou kartou, kterou připravuje skupina Triller.

Haye naposledy boxoval v květnu 2018, kdy se postavil v odvetě svému krajanovi Tony Bellewovi. Ačkoliv byl Haye i po první porážce velkým favoritem duelu, Beellew jej dokázal ukončit již v pátém kole a Hayemaker ukončil profesionální kariéru. Poté se začal naplno věnovat promotérské a manažerské činnosti a vzal si pod svá křídla například Derecka Chisoru, se kterým sice již ukončil spolupráci, ale posunul ho o několik levelů výše.

Nyní chce oprášit rukavice a ve čtyřiceti letech se vrací a vyzve o dva roky mladšího neporaženého krajana Joe Fourniera (9-0-0, 9 KO). Na první pohled jeho bilance vypadá skvostně, ale jedná se o bilanci se soupeři s ne moc lichotivou bilancí a proto se dá očekávat jasné a rychlé vítězství bývalého šampióna.

Na galavečeru také uvidíme bývalého šampióna UFC, šestačtyřicetiletého Andersona Silvu (2-1-0, 1 KO), který se tak v krátkém čase ukáže opět v profesionálním boxu. V červnu překvapivě přeboxoval legendárního Julia Cesara Chaveze a nyní si brousí zuby na stejně starého MMA zápasníka Tito Ortize, pro kterého to bude boxerský debut.

Hlavní událostí galavečeru bude souboj osmačtyřicetiletého Oscara De La Hoyi (39-6-0, 30 KO), který se vrací do ringu po třinácti letech. V ringu vyzve bývalého brazilského MMA zápasníka Vitora Belforta, který vstoupí do profesionálního boxerského ringu podruhé v životě.