Haye: Proti Usykovi to bude úplně jiný Chisora!

Manažer Dercka Chisory a bývalý světový šampión křížové a těžké váhy David „Hayemaker“ Haye slibuje, že Chisora může Usyka porazit. Očekávaná bitva se bude konat v sobotu 31. října v Londýně!

31.10.2020 – Wembley aréna, Londýn, Velká Británie
Těžká váha
Oleksandr Usyk vs Dereck Chisora

Neporažená ukrajinská jednička světová pětka Oleksandr USYK (17-0-0, 13 KO) a britská čtyřka a světová devítka “Del Boy” Dereck CHISORA (32-9-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální pás organizace WBO!

„Podle mého názoru má Dereck velikou šanci Usyka porazit. Málokdo dává Dereckovi šanci, ale bude to jiný Dereck, něž ten kterého znáte. V soubojích se Szpilkou a Takamem ukázal, že patří mezi špičku těžké váhy. Nyní se setká s jedním z nejlepších boxerů v historii křížové váhy, ale Dereck mu ukáže, co dosud neviděl“. říká Hayemaker

A dodává: Usyk má za sebou v těžké váze pouze jediný duel a to s Chazzem Witherspoonem a nebyl to bůhví jaký výkon. Dereck má skvělý styl, je jako buldok co tě tlačí do provazů. Pokud Dereck vyhraje, může se utkat s Joshuou o světový titul. A podle mého názoru má velmi dobrou šanci Usyka porazit“.