Haye: K návratu mě motivovali hlavně peníze!

Bývalý světový šampión se do ringu vrací 11. září na galavečeru v Los Angeles. Nyní odhalil, že největší motivací byly peníze, které mu byly za návrat z boxerského důchodu nabídnuty!

V minulých dnech „Hayemaker“ řekl “Všechno začalo chloubou na dovolené v Řecku. Tvrdil, že mě porazí a že je lepší než jsem já. Nabídl jsem mu sparing v tělocvičně, ale zeptal se mě, co by stálo, abych se vrátil z důchodu. Proběhlo několik rozhovorů a nakonec se domluvili na zápase”.

Nyní odhalil, že šlo především o peníze. „Nyní se v boxu platí šílené peníze a co by si lidé pomysleli, kdybych tuto nabídku nepřijmul? Pravděpodobně by si mysleli, že se mnou není něco v pořádku. Mám smlouvu jen na jeden zápas a částka je vyšší než za první duel s Tony Bellewem“. Uzavřel Haye

 


Na galavečeru také uvidíme bývalého šampióna UFC, šestačtyřicetiletého Andersona Silvu (2-1-0, 1 KO), který se tak v krátkém čase ukáže opět v profesionálním boxu. V červnu překvapivě přeboxoval legendárního Julia Cesara Chaveze a nyní si brousí zuby na stejně starého MMA zápasníka Tito Ortize, pro kterého to bude boxerský debut.

Hlavní událostí galavečeru bude souboj osmačtyřicetiletého Oscara De La Hoyi (39-6-0, 30 KO), který se vrací do ringu po třinácti letech. V ringu vyzve bývalého brazilského MMA zápasníka Vitora Belforta, který vstoupí do profesionálního boxerského ringu podruhé v životě.