Hanba: Briggs si vybral na sobotu boxera z 577. místa světového ratingu!

Shannon Briggs vs Jakov GospicNejdříve byl představen jako soupeř Alexander Dimitrenko a dala se čekat velká bitva, následně byla oslovena česká jednička Václav Pejsar a nakonec si veterán Briggs vybere jakova Gospice, to je smutné.

21.5.2016 – O2 Aréna, Londýn, Velká Británie
Těžká váha
Američan The Cannon“ Shannon BRIGGS (59-6-1, 52 KO) a chorvatská čtyřka Jakov GOSPIC (17-14-0, 12 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě na galavečeru Davida Haye!

Nejdříve jak David Haye tak Shannon Briggs oznámili, že soupeřem amerického veterána bude Alexander DIMITRENKO (38-2-0, 24 KO), ale po sléze se ukázalo, že Dimitrenka jaksi zapomněli oslovit. Ten v rozhovoru potvrdil, že o zápasu věděl jen z médii a že ho nikdo neoslovil. Fiasko bylo tak světě.

Shannon Briggs

Tento týden ovšem přišla nabídka od promotérů galavečera na naší jedničku Václava PEJSARA (9-2-0, 8 KO), Jak Pejsar, tak jeho manažer o zápas samozřejmě stáli. Briggs si nakonec vybral boxera až 577. místa světového ratingu Jakova GOSPICE (17-14-0, 12 KO).

Shannon Briggs vs Michael Marrone

Z očekávaní dobrého zápasu se tak už před jeho začátkem stala komedie a předpokládáme, že si Briggs připíše další bezvýznamný knockout. Je to z našeho pohledu velká škoda, neboť Dimitrenko a Pejsar jsou TOP boxeři, který by udělali parádní zápas, takto se kredit Briggse opět propadl.Shannon Briggs vs Michael Marrone