Gus Curren: Tomek se každým dnem zlepšuje!

Tomasz AdamekTrenér polské legendy Tomasze Adamka, přiznává, že se Tomek každým tréninkem zlepšuje a očekává, že nepříjemného soupeře Freda Kassiho dokáže na domácím galavečeru 18. listopadu porazit!

18.11.2017 – Čenstochová, Polsko
Těžká váha
Tomasz Adamek vs Fred Kassi
Polská dvojka “Goral” Tomasz ADAMEK (51-5-0, 30 KO) a kamerunská jednička “Big” Fred KASSI (18-6-1, 10 KO) se utkají v desetikolové bitvě na Polsat Boxing Night o mezinárodní polský titul!

Tomasz Adamek vs Fred Kassi ENG

Tomasz Adamek po porážce s Ericem Molinou loni 2. dubna vyměnil svůj realizační tým včetně trenéra a domluvil si novou spolupráci s trenérem Gusem Currenem, který jej připravil už na vítězný duel se Solomonem Haumonem letos v červnu.

„Byly jsme domluveni předběžně domluveni pouze na zápas s Haumonem, neboť nebylo jisté, zdali Tomek bude pokračovat v profesionální kariéře či nikoliv. Téměř bezprostředně po tomto duelu jsme se domluvili na další spolupráci a já jsem moc rád, že mohu být součástí tohoto týmu. Nyní je Tomek mnohem rychlejší, přesnější než byl i před zápasem s Haumonem a je neskutečné sledovat, jak neskutečně tvrdě maká. Každým tréninkem a každým dnem se Tomek neskutečně zlepšuje a už se oba na zápas s Kassim moc těšíme a věřím, že vyhrajeme“. Řekl Adamkuv trenér Gus Curren