Goulamirian uhájil pás WBA křížové váhy. Wattse ukončil ve čtvrtém kole!

Aktuální světová patnáctka a šampion WBA křížové váhy Arsen „Feroz“ Goulamirian (25-0-0, 17 KO) poprvé obhájil svůj titul. Sedmatřicetiletý Australan Kane „Sugar“ Watts (21-4-0, 13 KO) vydržel pouze čtyři kola.

Dvaatřicetiletý Francouz s arménskými kořeny získal prozatímní titul již v březnu roku 2018, když před limitem zdolal belgického válečníka Ryada Merhyho (29-1-0, 24 KO). Následně si ještě v říjnu střihl souboj s Markem „Bam Bam“ Flanaganem (24-8-0, 17 KO), kterého taktéž ukončil technickým knockoutem. Po té přišla roční pauza a vyčkávání na plnohodnotný pás WBA uvolněný nesporným králem křížové váhy Oleksandrem Usykem.

Goulamirian se dočkal a nyní se mohl vrátit zpět do ringu, aby svůj světový titul poprvé obhájil. K tomu si vybral sedmatřicetiletého Australana Kane Wattse, který se v duelu nestačil ani ohřát. Šampion začal souboj ve velkém tempu a bylo vidět, že vyzývatel absolutně nedosahuje jeho kvalit. Souboj nakonec skončil ve čtvrtém dějství tvrdým úderem Goulamiriana na spodek soupeře.