Golovkinův soupeř by měl být oznámen v tomto týdnu!

Gennady Golovkin

Kazašský knockoutér Gennady „GGG“ Golovkin (38-1-1, 34 KO) by měl znát jméno svého soupeře v rámci tohoto týdne. Jeho první souboj pod taktovkou DAZN proběhne zřejmě 8. nebo 15.6.2019.

Přesně včera proběhla tisková konference, kde bývalý král střední váhy podepsal kontrakt se streamingovou platformou DAZN. Nyní už se plánuje jeho další souboj, který by měl předcházet trilogii se Saulem „Canelem“ Alvarezem, jenž by se měl stát trhákem tohoto roku. „DAZN je momentální špičkou na trhu s boxem. Když jsem hledal nové angažmá, tak jejich nabídka se mi líbila ze všech nejvíce. Odpovídala mým představám. Navíc mají podepsané všechny nejlepší boxery z mé váhy. Tedy jen tady mohu bojovat proti těm nejlepším, což je moji prioritou.“ – Okomentovala svůj nový kontrakt kazašská mlátička.

„Gennady Golovkin je obrovská značka, talent a mezinárodně uznávaný sportovec. Jsme přesvědčeni, že přivede mnoho nových fanoušků na platformu DAZN.“ – Sdělil svůj názor předseda DAZN, John Skipper. „Tento týden si sedneme a vybereme toho nejlepšího soupeře. Podepsal jsem s DAZN právě proto, abych se mohl utkávat s těmi nejlepšími. Hodně borců ze špičky mé váhy má již na červen domluvený souboj, ale věřím, že fanoušky nezklameme a vybereme dobře. Máme několik možností, tak jistě vybereme tu nejlepší.“ – Prozradil rodák z Karagandy.