Golovkin zahájil přípravu na další obhajobu!

Šampión organizaci IBF a IBO, Kazach Gennady Golovkin zahájil přípravu na obhajobu světových titulů. Utká se s neporaženým Polákem Kamilem Sheremetou!

Úřadující šampión a světová dvojka střední váhy „GGG“ Gennady Golovkin (40-1-1, 35 KO) se vrátil do plné přípravy. Na konci letošního roku bude obhajovat pásy proti neporaženému Polákovi Kamilovi Sheremetovi (21-0-0, 5 KO).

Kazach začal svou přípravu jako před každým svým zápasem v Kalifornii. Konkrétně se připravuje v národním lese San Bernardino v kalifornském Big Bear.

Golovkin v loňském roce odboxoval dva zápasy, nejdříve v červnu knockoutoval Američana Steve Rollse (20-1-0, 11 KO) a v říjnu ve velmi vyrovnané bitvě vybodoval 114:113 a 2x 115:112 Ukrajince Sergiye Derevyanchenka (13-2-0, 10 KO) a získal pásy IBF a IBO.

Sheremet loni odboxoval tři duely. Nejdříve v březnu vybodoval Francouze Andrewa Francilletta a obhájil Evropský pás EBU. Následně v červenci vybodoval Nikaragujce Edwina Palaciose a v prosinci ve dvou kolech zdemoloval Oscara Cortese z Mexika.