Golovkin si expresně poradil s Rollsem. Dočkáme se trilogie s Alvarezem?

Kazašský knockoutér a bývalý šampion střední váhy, Gennady „GGG“ Golovkin (39-1-1, 35 KO), si expresně poradil se svým kanadským soupeřem, Stevem Rollsem (19-1-0, 10 KO), když jej knockoutoval ve čtvrtém dějství.

Celý svět s napětím očekával, jak si rodák z Karagandy poradí se svým kanadským soupeřem, hlavně když v jeho rohu již nebyl Abel Sanchez, ale Johnathon Banks. Slíbené novinky však Kazach neukázal a držel se svého klasického stylu. Pětatřicetiletý Rolls si rozhodně nepřijel jen pro peníze a už ve druhém dějství rozpoutal kanonádu úderů. Bohužel ani jeden Golovkinem neotřásl, byť údery to byly přesné a tvrdé. Golovkin opět ukázal tvrdou bradu, odolnost, ale hlavně neskutečnou sílu.

Ve čtvrtém dějství ucítil sedmatřicetiletý Kazach krev a pustil se do svého soka tak, jak jsem u něj zvyklý. Načatého Rollse uzemnil brutálním hákem. Kanaďan se sice snažil ještě vstát, ale jeho nohy jej vůbec neposlouchaly a byl konec. „Cítím se skvěle. Kdo bude další? Všichni vědí, koho chci. Jsem připravený na září, jsem připravený na Canela. Přiveďte ho, zeptejte se ho, já jsem připravený. Pokud chcete velkou dramatickou show, tak mu to řekněte. Jsem na něj připravený.“ – Hlásil šťastný vítěz, kterému se podařil vítězný start v kontraktu se streamingovým gigantem DAZN.