Golovkin se předvede pod novým trenérem. Rolls chce šokovat svět!

Již v sobotu v noci nás čeká návrat bývalého krále střední váhy, Gennady „GGG“ Golovkina (38-1-1, 34 KO), kterého prověří světová devětasedmdesátka a kanadská pětka, Steve Rolls (19-0-0, 10 KO).

Pro sedmatřicetiletého Kazacha to bude speciální duel, byť jeho soupeř nemá hvězdné jméno. Rodák z Karagandy se totiž poprvé představí pod smlouvou se streamingovým gigantem DAZN. Poprvé se také představí pod novým trenérem Johnathonem Banksem a vůbec poprvé se vrátí do ringu po prohře, kterou mu v září minulého roku uštědřila mexická hvězda, Saul „Canelo“ Alvarez. „Ukážu svým fanouškům, že jsem se poučil. Najal jsem nového trenéra, který mě naučil nové dovednosti. Nepřinesl mi jen více síly a více úderů, ale hlavně větší rychlost. Pracovali jsme na všem.“ – Prozradil před duelem Golovkin.

Pro o dva roky mladšího Kanaďana půjde o životní šanci a ani on ji nechce promarnit. „Chtěl bych poděkovat bohu, týmu Gennady Golovkina a mému promotérovi za to, že mi nabídli tuto obrovskou příležitost. Nikdo mě nyní nezná, ale věřte, že po tomto zápase na mě nezapomenete. Hodně respektuji Golovkina, ale v sobotu v noci šokuji svět.“ – prohlásil o dva roky mladší rodák z Toronta. Povede se Stevu Rollsovi napodobit Andyho Ruize a podruhé, v krátkém časovém úseku, šokovat světa?