Golovkin: Měli jsme smlouvu, ale Canelo prostě bojovat nechtěl!

Gennady „GGG“ Golovkin (39-1-1, 35 KO) si myslí, že Saul „Canelo“ Alvarez (52-1-2, 35 KO) s ním zkrátka bojovat nechce a na jeho postoji nic nezmění ani jeho manažer Oscar De La Hoya a ani zástupci streamingového gigantu DAZN.

„Canelo toho namluví hodně. Mluví o tom, co dělat chce, ale i tom, co dělat nechce. S tím bohužel nemohu nic udělat. Už jsme měli sepsané smlouvy, měli jsme i datum našeho třetího souboje a Canelo řekl, že bojovat nebude. Jeho promotér se ho snažil přemluvit, ale on to zkrátka odmítl.“ – Rozpovídal se pro zámořská média kazašský knockoutér, který byl na trilogii s Alvarezem několikrát dotazovaný. Pojďme mluvit o skutečných věcech. Pojďme mluvit o tom, co je nyní aktuální.“ – Pokračoval ve svém vyprávění sedmatřicetiletý rodák z Karagandy.

Druhého muže střední váhy totiž čeká 5.10.2019 souboj o uvolněný pás IBF s ukrajinským válečníkem Sergiyem „The Technician“ Derevyanchenkem (13-1-0, 10 KO). „Aktuálně mě nezajímá Canelo, ale pásy IBF a WBO, o které chci bojovat. Není nutné mluvit o Alvarezovi, protože on není mým soupeřem.“ – Dokončil své povídání Golovkin. Vypadá to tedy, že trilogii mezi hvězdným Kazachem a mexickou superstar jen tak neuvidíme, ale můžeme se těšit na další hodně zajímavé souboje v podání kazašského ničitele.