Glowacki vs Usyk v Polsku!

Krzysztof Glowacki vs Oleksandr UsykUž to vypadalo, že zářijový duel mezi aktuální světovou jedničkou Krzysztofek Glowackim a Oleksandrem Usykem se bude konat na Ukrajině, jenže nyní už finišují poslední náležitosti smlouvy a zápas by se měl na 99% konat v Polsku!

Září – Polsko
Křížová váha
Neporažená polská a světová jednička Krzysztof GLOWACKI (26-0-0, 16 KO) a neporažená ukrajinská jednička Oleksand USYK (9-0-0, 9 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBO!

Krzysztof Glowacki

Polský promotér Andrzej Wasilewski řekl, že už zbývají prakticky pouze drobnosti k uzavření smlouvy mezi oběma boxery. Zároveň dodal, že K2 Promotions ustoupila z požadavku konání boje na Ukrajině a tak nic nebrání tomu, aby Glowacki pás obhajoval ve své rodné zemi.
Úplně jasno by mělo být do konce tohoto týdne.

Krzysztof Glowacki vs Steve Cunningham

Glowacki loni v srpnu knockoutoval Marco Hucka a získal titul WBO křížové váhy, který pohodlně obhájil minulou sobotu proti Steve Cunninghamovi, kterého 4x posadil na zadek.
Oleksandr Usyk drží od roku 2014 Interkontinetální titul WBO, který již třikrát obhájil a nyní ho tak čeká souboj o hlavní titul této organizace.

oleksandr usyk