Glowacki vs Usyk v červenci nebo srpnu!

Krzysztof Glowacki vs Oleksandr Usyk Krzysztof Glowacki o víkendu obhájil pás WBO proti Steve Cunninghamovi a už zná dalšího soupeře. Bude jím Olympijský vítěz Oleksandr Usyk!

Organizace WBO dala oběma stranám 30 dní, aby se dohodli na termínu a místě konání zápasu. Usyk je určen jako povinný vyzyvatel polské světové jedničky.
Pokud se obě strany v daném termínu nedohodnou bude se konat dražba, ve které vítězná strana určí, kdy a kde se bude zápas konat.Krzysztof Glowacki vs Steve Cunningham

Glowacki loni v srpnu knockoutoval Marco Hucka a získal titul WBO křížové váhy, který pohodlně obhájil minulou sobotu proti Steve Cunninghamovi, kterého 4x posadil na zadek.

Marco Huck vs Krzysztof Glowacki

Generální ředitel K2 promotion Alexander Krassyuk řekl, že se zápas uskuteční určitě v červenci, nejpozději v srpnu. Dále dodal, že vynaloží veškeré úsilí, aby byl duel na Ukrajině ať to stojí co to stojí.

oleksandr usyk

Oleksandr Usyk drží od roku 2014 Interkontinetální titul WBO, který již třikrát obhájil a nyní ho tak čeká souboj o hlavní titul této organizace.