Glowacki vs Okolie o titul WBO!

Máme tu potvrzený další parádní titulový zápas. V křížové váze si to rozdají o titul WBO Polák Krzysztof Glowacki a Brit Lawrence Okolie! Hlavní zápas večera bude samozřejmě duel těžkých vah Joshua vs Pulev!

12.12.2020 – O2 aréna, Londýn, VB
Křížová váha
Krzysztof Glowacki vs Lawrence Okolie

Polská jednička a světová trojka „Glowka“ Krzysztof GLOWACKI (31-2-0, 19 KO) a neporažená britská jednička a světová osmička „The Sauce“ Lawrence OKOLIE (14-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul WBO!

Polský boxer stál naposledy v ringu loni v červnu, kdy prohrál knockoutem ve třetím kole s Lotyšem Mairisem Briedisem. Nutno podotknout, že zápas měl velmi nestandardní průběh a fauly ze strany lotyšského boxera byly na diskvalifikaci, ale ringový Robert Byrd v tomto zápase udělal mnoho chyb.

Nicméně výsledek je jasný, titul se uvolnil a Glowacki jej může opět získat. Do cesty se mu ale postaví o sedm let mladší neporažený Lawrence Okolie.

Ten sice ještě nepoznal mezi profíky přemožitele, ale jeho soupeři se nedají ani zdaleka srovnat s těmi, které dokázal porazit zkušenější Polák. Zápas je to tak i tak 50 na 50 a čeká se vyrovnaný a tvrdý boj.

Prosincový galavečer bude pravděpodobně vyvrcholením této nepříliš povedené sportovní sezóny a nabídne jedny z nejočekávanějších zápasů tohoto roku. Hlavní duel Joshua vs Pulev je toho důkazem!