Glowacki: Ještě letos bych chtěl stihnout bojovat o titul!

Krzysztof Glowacki vs Marco HuckPolský bijec a bývalý světový šampión Krzysztof Glowacki se  soboto vrátí po více jak roce do ringu a už odhaluje plány na tento rok. Chtěl by stihnou zápas o světový titul, říká!

„Nepodceňuji svého soupeře, ale zároveň si nepřipouštím žádný jiný scénář než mou výhru. Soustředím si čistě na můj nadcházející boj, ale plány máme už na celý rok. Zatím však nechci všechno prozrazovat“. řekl bývalý šampión

„A dodává „Mluvil jsem se svými promotéry a shodli se na tom, že není na co čekat a že bychom chtěli ještě letos stihnou titulový souboj. Pokud půjde vše podle plánu, tak bychom to chtěli stihnou už před letními prázdninami. Vše se samozřejmě bude odvíjet o sobotního výsledku“. uzavřel Glowacki

Krtysztof Glowacki vs Francisco Rivas Ruiz

Glowackimu se do cesty postaví o čtyři roky mladší mexický boxer „Franky“ Francisco Rivas Ruiz (16-3-0, 5 KO). Naposledy boxoval na konci ledna, když dokázal jasně vybodovat krajana Carlose Torrese Lopeze.

Polský bijec je v tomto duelu jednoznačným favoritem a počítá se s povinnou výhrou. Ačkoliv má mexický bijec velmi zajímavou bilanci, tak výhry si připsal především nad mnohem slabšími boxery a ti lepší jej porazili.

A kdo drží pásy v křížové váze?
WBA super: Arsen Goulamirian 🇦🇲
WBA: Ryad Merhy 🇨🇮
WBO: Lawrence Okolie 🇬🇧
WBC: Ilunga Junior Makabu 🇨🇩
WBC silver: Noel Gevor Mikaelyan 🇦🇲
IBF: Mairis Briedis 🇱🇻