Gervonta Davis knockoutoval Huga Ruize v prvním kole!

Americká hvězdička Gervonta „Tank“ Davis (21-0-0, 20 KO) stále pokračuje v tažení profesionálním ringem bez zaváhání. V noci ze soboty na neděli ukončil hned v prvním kole náhradníka Huga Ruize (39-5-0, 33 KO)

Původně se měl utkat s tvrdým Mexičanem Abnerem Maresem, ten však musel z duelu odstoupit, kvůli zdravotním problémům s očima. Místo něj naskočil do bitvy o titul jiný mexický válečník, Hugo Ruiz. Ovšem každý záskok na posledním chvíli se ne vždy povede. Ten kdo očekával alespoň pár odboxovaných kol, musel být zklamaný. Davis svého soka přejel ve všech ohledech. Největší problémy měl Mexičan s rychlostí a silou čtyřiadvacetiletého Američana. „ Měl jsem původně bojovat proti Abneru Maresovi, ten se bohužel zranil. Musel jsem podat skvělý výkon. Věděl jsem, že ho ukončím. Zkoušel jsem nějaké bodyshoty, ale když jsem trefil tvrdý hák na hlavu, tak jsem věděl, že je můj.“ – Prozradil „Tank“ po duelu.

Hodně fanoušků se zlobilo, že Jack Reiss nenechal v souboji pokračovat, ale ten měl své důvody. „Ruiz mi neodpověděl. Řekl jsem mu v šatně veškeré potřebné instrukce. Když jsem ho požádal ve španělštině, jestli bude v souboji pokračovat, tak mi neodpověděl. Byl skutečně zraněný. Kdyby chtěl pokračovat, tak stačilo jen kývnout hlavou a duel mohl pokračovat. Rozhodl se prakticky sám.“ – Okomentoval situaci i zkušený ringový sudí a rodák z Los Mochis nebyl úplně proti. „ Je hrozně silný. Měl neskutečnou sílu v úderech už od začátku zápasu. Vypadalo to, jako by po vážení nabral hrozně moc váhy. Myslím, že mi zlomil nos.“ – Okomentoval stroze svoji prohru bývalý šampion WBA bantamové váhy.