George St-Pierre se vrací do UFC!

George St-PierreDo UFC se po třech letech vrací jedna z největších legend George St-Pierre! Má se bát šampión střední váhy Michael Bisping?

Od roku 2002 do roku 2013 má na svém kontě 27 zápasů a z toho pouze dva prohrané. V roce 2004 ho překonal na UFC 50 Američan Matt Hughes a v roce 2007 na UFC 69 technickým KO v 1. kole další Američan Matt Serra.

George St-Pierre

Ve velmi sledované odvetě 29. prosince 2007 s Mattem Hughesem na UFC 79 získal prozatímní pás šampióna velterové váhy a v dubnu následujícího roku na UFC 83 zničil v odvetě TKO i  Matta Serru a prozatímní titul vyměnil za plnohodnotný pás.

George St-Pierre

Poté pás 9x obhájil:
UFC 87: Jon Fitch
UFC 94: B.J. Penn
UFC 100: Thiago Alves
UFC 111: Dan Hardy
UFC 124: Josh Koscheck
UFC 129: Jake Shields
UFC 154: Carlos Condit
UFC 158: Nick Diaz
UFC 167: Johny Hendricks

13. prosince 2013 oznámil, že si chce dát pauzu od MMA, ale nechal si otevřenou cestu k návratu. Ten se plánoval v průběhu následujícího roku, ale kvůli zranění se tak nestalo.
V roce 2015 St-Pierre připravoval kanadského fightera Rory MacDonald na titulový zápas v UFC 189 proti Robbie Lawlerovi.

Nyní to vypadá, že se jeho návrat opravdu uskuteční a měla by to být doslova bomba v UFC. Začíná se spekulovat, že by měl hned skočit proti šampiónovi střední váhy Michaelu Bispingovi a sám St-Pierre to nepopírá a řekl:
„Uvidíme, co se stane, ale jedním z důvodů, proč se chci vrátit je, že až mi bude 80 a budu se ohlížet zpět, nechci si nic vyčítat. Nechci si říkat, že jsem měl udělat tohle nebo tamto. Věcí, kterých nejvíce v životě lituji, jsou ty, které jsem neudělal, ne ty, které jsem udělal,“ popsal své pocity St-Pierre. „Nechci si pak vyčítat, že jsem se nevrátil, že jsem to nezkusil, když jsem navíc ve skvělé formě a můj timing je nepřekonatelný,“ uzavřel St-Pierre slovy opravdového šampiona.

George St-Pierre

Další informace o tomto comebacku roku se dozvíme určitě v následujících dnech a týdnech. Dá se očekávat velký mediální humbuk a my Vás budeme informovat jakmile budou nové informace.