George Foreman: Deontay Wilder může snadno porazit Tysona Furyho. Dejte tomu muži šanci!

Americká legenda těžké váhy „Big“ George Foreman (76-5-0, 68 KO) stále věří svému krajanovi Deontayi „The Bronze Bomber“ Wilderovi (42-1-1, 41) v třetím souboji s šampionem WBC Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO).

Mnoho lidí amerického knockoutéra odepsalo. Odveta s Tysonem Furym rozhodně nešla podle jeho plánu a výsledkem byla naprosto jednoznačná sedmikolová demolice. Deontay Wilder musel skousnout první porážku profesionální kariéry a také se musel vyrovnat se ztrátou titulu. Jeho aura byla pryč a velká většina fanoušků nad ním zlomila hůl. Lidé už ani nechtějí vidět třetí souboj, protože si myslí, že půjde o stejnou a možná ještě rychlejší záležitost ve prospěch britského obra. Nejhrozivějšího knockoutéra královské kategorie se však zastali krajané Floyd Mayweather a George Foreman. Nejstarší šampion v historii těžké měl dokonce s Wilderem menší rozhovor.

„Měl jsem skvělý rozhovor s Wilderem. Hodně jsme si povídali, protože já byl úplně ve stejné situaci, když jsem v Africe nečekaně ztratil svůj titul mistra světa (s Muhammadem Alim). Jenom já vím, čím si ten člověk nyní prochází. Musí žít s porážkou, ale já mu můžu ukázat, jak s tím žít a jak se vrátit ještě lepší. O těchto věcech jsme si hodně povídali. Nejenže může Wilder Furyho porazit, ale on to může udělat úplně lehce a bez problémů. Dejte mu ještě jednu šanci a on vám to ukáže.“ – Prozradil zámořským médiím jednasedmdesátiletý Foreman.