Gennady Golovkin si vybral místo pro přípravu na souboj s Kamilem Szeremetou!

Aktuální šampion IBF a IBO střední váhy Gennady „GGG“ Golovkin (40-1-1, 35 KO) si vybral místo pro přípravu na souboj s povinným vyzývatelem a světovou čtrnáctkou Kamilem Szeremetou (21-0-0, 5 KO).

Již 28.3.2020 se na galavečeru v Chicagu vrátí do ringu bývalý král střední váhy a aktuální šampion organizací IBF a IBO Gennady Golovkin, který bude hájit svoje pásy proti povinnému vyzývateli v rámci IBF Kamilovi Szeremetovi. Tento souboj samozřejmě ještě nebyl oficiálně potvrzen, ale podle zákulisních zdrojů je vše připraveno a oba borci se již pomaličku začínají připravovat. Sedmatřicetiletý Kazach rozhodně nechce svého budoucího soupeře podcenit a tak se rozhodl pro menší změnu ve svém tréninkovém programu.

Rodák z Karagandy bude v přípravě spolupracovat s moderním institutem SNAC, který patří jednomu z nejúznávanějších odborníků na výživu a suplementaci ve sportu. Tím není nikdo jiný, než Victor Conte. Kontroverzní Američan byl dříve odsouzen (v rámci skandálu BALCO) za distribuci steroidů a praní špinavých peněz. Jenže po propuštění se rozhodl založit si novou instituci SNAC, kde již dlouhodobě pracuje na zvyšování výkonnosti takových hvězd jakými jsou Devin Haney, Demetrius Andrade, či Daniel Jacobs. Conte také nedávno pomáhal s přípravou Luise Ortize na odvetu s šampionem WBC Deontyem Wilderem a nutno dodat, že kubánský veterán byl opravdu ve špičkové kondici. Golovkin se tedy po silové stránce svěří do rukou Conteho a po boxerské stránce jej stále bude připravovat Johnathon Banks.