Gennady Golovkin se nakonec utká s Kamilem Szeremetou 6.6.2020 v Inglewoodu!

Podle zákulisních informací by se měl šampion IBF a IBO střední váhy Gennady „GGG“ Golovkin (40-1-1, 35 KO) utkat s povinným vyzývatelem a světovou čtrnáctkou Kamilem Szeremetou (21-0-0, 5 KO) 6.6.2020 na galavečeru v Inglewoodu!

Souboj mezi sedmatřicetiletým kazašským knockoutérem Gennady Golovkinem a polským vyzývatelem Kamilem Szeremetou se měl odehrát už na přelomu února a března, jenže termín této bitvy se neustále posouval. Jaké k tomu měli promotéři důvody se neví. Každopádně šampion IBF a IBO si v připravě nakonec poranil lýtko a tak se duel definitivně přesunul na 6.6.2020 do kalifornského Inglewoodu. Tuto informaci včera potvrdil i uznávaný novinář Dan Rafael.

Střet mezi světovou dvojkou střední váhy a světovou čtrnáctkou však oficiálně potvrzen nebyl a otázkou je, jestli promotéři vůbec s touto informací vyjdou na světlo světa. Světem se totiž aktuálně šíří pandemie koronaviru a všechny státy tak ruší sportovní akce včetně galavečerů profesionálního boxu. Je tedy dost možné, že ani toto datum nebude konečné a střet o dva tituly mistra světa střední váhy se bude nadále vesele posouvat.