Gassiev se utká s Teperem v Moskvě!

Bývalý šampión křížové váhy Murat Gassiev se utká 22. července na galavečeru v Moskvě s německým veteránem Erkanem Teperem. Bude to pro něj již druhý zápas v nejtěžší váhové divizi!

22.7.2021 – Dynamo Volleyball Arena, Moskva, Rusko
Těžká váha
Murat Gassiev vs Erkan Teper

Ruská dvojka a světová sedmnáctka „Iron“ Murat GASSIEV (27-1-0, 20 KO) a německá čtyřka a světová pětapadesátka Erkan TEPER (21-3-0, 13 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Sedmadvacetiletý ruský bijec se vrátil mezi šestnáct provazů po dvou leté pauze loni v říjnu poté co v roce 2018 prohrál ve sjednocujícím boji s Oleksandrem Usykem a debutoval v těžké váze. Pro svůj první duel si vybral Albánce Nuri Seferiho, kterého zdemoloval již v prvním kole.

Pro svůj druhý zápas si vybral devětatřicetiletého německého boxera Erkana Tepera.Ten stál v ringu naposledy loni v únoru, kdy ve čtyřkolovém duelu jasně vybodoval průměrného Ukrajince Mykytu Nesterenka. Teper se v minulosti blýskl vítězstvím nad Davidem Pricem nebo Johannem Duhaupasem, ale to bylo již v roce 2015.

Erkan Teper vs Derric Rossy

„Původně jsme chtěli pro Murata Američana Kevina Johnsona, ale po zvážení jsme se v týmu dohodli, že Teper bude v této fázi kariéry lepší volbou. Poté bychom chtěl vybírat již boxery z výších míst“. řekl trenér Vitali Slanov