Gassiev musel již podruhé změnit soupeře!

Nejdříve se v přípravě zranil veterán Kevin Johnson, nyní má pozitivní test na Covid Sefer Seferi. Nemocného Sefera nahradí jeho bratr Nuri!

31.10.2020 – Soči, Rusko
Těžká váha
Murat Gassiev vs Nuri Seferi

Ruská dvojka a světová sedmička “Iron” Murat GASSIEV (26-1-0, 19 KO) a albánská trojka “Albanian Tyson” Nuri SEFERI (41-9-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Gassiev naposledy boxoval před dvěma lety na turnaji World Boxing Super Series, kdy jasně podlehl na olympijském stadionu v Moskvě neporaženému Ukrajince Oleksandrovi Usykovi, který jej v titulové bitvě křížové váhy jasně vybodoval 120:108 a 2x 119:109.

Následovala zranění a Gassiev se tak vrací až po dvou letech. Pro návrat si nejprve vybral amerického veterána Kevina Johnsona, který se před dvěma měsíci blýskl výhrou nad bývalým kubánským šampiónem Yoanem Pablem Hernandezem. Jenže ten si během přípravy poranil břišní svaly a ze zápasu musel odstoupit.

Následně si tým ruského boxera vybral albánskou jedničku Sefera Seferiho, jenže ten neprošel testy na COVID19 a musí do karantény. Náhrada se našla rychle a nemocného soupeře nahradí jeho bratr Nuri Seferi.

Ten naposledy boxoval letos v lednu v Německu, kde v pátém kole ukončil otloukánka se 110 porážkami, domácího Mazena Girka (15-110-6, 2 KO).