Galerie: Shannon Briggs vs Emilio Zarate!

Shannon Briggs vs Emilio ZarateMáme zde galerii a video ze zápasu mezi Shannonen Briggsem a Emiliem Zarate, jenž skončil již v prvním kole tvrdým knockoutem na spodek!

Americký veterán Shannon Briggs se měl původně utkat s Alexanderem Dimitrenkem, ale z tohoto duelu sešlo, neboť tým Američana nepředložil Dimitrenkovi žádnou nabídku.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

Poté byl osloven Jakov Gospic z 577. místa světového ratingu, ale ten nakonec odmítl, neboť dal přednost nabídce od Davida Price, se kterým se utká v neděli 29. května.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

Nabídku také dostala česká jednička Václav Pejsar, což také slibovalo skvělou podívanou, ale na poslední chvíli tuto nabídku českému boxerovy tým Briggse stáhl, kvůli velkému riziku.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

A tak se nakonec do hry dostal Emilio Zarate z 290 místa světového ratingu a podle toho také zápas vypadal. Od Argentince nikdo nic nečekal a Zarate také nepředvedl vůbec nic.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

Briggs jak má ve zvyku, tak na svého soupeře vlétl od úvodního gongu a tvrdými ranami mu masíroval břicho a žebra. Argentinec se jen bránil a bylo jasné, že se konec rychle blíží.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

První počítání přišlo po 30 vteřinách, kdy si po tvrdé ráně Zarate sám poklekl a nechal se počítat. Padesát vteřin před koncem prvního kola zasadil Briggs rozhodující úder a Zarate už nedokázal sám vstát.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

Briggs si tak připsal již šedesátou výhru v profesionální kariéře a zároveň 53 před limitem. Nyní ho v září čeká souboj s Davidem Hayem v Londýně. Podmínkou bylo vyhrát včerejší duel a to se povedlo. Shannon Briggs vs Emilio Zarate Shannon Briggs vs Emilio Zarate Shannon Briggs vs Emilio Zarate