Galerie: Denis Lebedev vs Victor Ramirez!

Denis Lebedev vs Emilio RamirezTak a je tu i galerie z Ruska ze zápasu mezi Denisem Lebedevem a Emiliem Ramirezem, který vyhrál před limitem domácí boxer.

Denis Lebedev vyhrál důležitý titulový zápas a získal pás super šampióna organizace WBA a také soupeřův titul IBF a posunul se tak na druhé místo světového ratingu, kde dýchá na záda Krzysztofu Glowackimu!

Lebedev získal regulérní pás WBA 27. září 2014 výhrou nad Polákem Pawelem Kolodziejem, kterého knockoutoval ve 2. kole. Poté titul dvakrát obhájil a dostal od organizace WBA příležitost boxovat o titul super šampióna WBA, který naposledy v roce 2008 držel David Haye.

Denis Lebedev vs Emilio Ramirez

Ramirez nejdříve v dubnu 2015 získal prozatímní pás IBF a poté v říjnu plnohodnotný pás remízou s Angličanem Ovillem McKenzie. Neboť měl v držení prozatímní verzi, tak i remíza mu stačila, aby mu pás zůstal a stala se z něj plnohodnotná verze.

Denis Lebedev vs Emilio Ramirez

Lebedev nedal Ramirezovi šanci, ve druhém kole ho parádně sestřelil a poté doslova zbil u provazů. Ruská jednička má tak v držení titul WBA super a IBF a dá se očekávat souboj s krajanem Grigory Drozdem!

Denis Lebedev vs Emilio Ramirez

Denis Lebedev se po zápase slyšel, že by se chtěl utkat se světovou jedničkou Krzysztofem Glowackim, ten ovšem momentálně jedná s Oleksandrem Usykem, jenž je povinným vyzyvatelem organizace WBO.