Galerie: David Haye vs Arnold Gjergjaj!

David Haye vs Arnold GjergjajMáme zde galerii a video ze zápasu mezi Davidem Haye a Arnoldem Gjergjajem, který jednoznačným výkonem ovládl Hayemaker!

David Haye má za sebou druhý zápas po návratu mezi šestnáct provazů a opět se jednalo jasnou záležitost. Měl proti sobě neporaženého soupeře z 23. místa světového ratingu, ale ten si ani neškrtl.

Hayemaker je bývalý mistr světa křížové a těžké váhy. Ovšem v červenci 2012 po zápase s Dereckem Chisorou musel na operaci s ramenem a předběžně ukončil kariéru. Vypadalo to, že už se nevrátí.

David Haye vs Arnold Gjergjaj

Skoro nikdo už nevěřil, ale Haye se vrátil po necelých čtyřech letech v plné síle a skvěle připraven. Svůj comeback naplánoval na 16. ledna 2016, kdy se utkal s Markem De Mori. Tento zápas skončil hned v prvním kole technickým knockoutem, když Moriho neskutečně u provazů zbil.

David Haye vs Arnold Gjergjaj

Nyní měl před sebou druhý zápas a to proti neporažené švýcarské jedničce Arnoldovi Gjergjajovi, který byl na 23. pozici světového ratingu. Britský boxer ale na svého soupeře vletěl a 4x ho poslal během dvou kol k zemi.

David Haye vs Arnold Gjergjaj

Hayemaker nejdříve poslal soupeře do počítání v prvním kole a následně ještě jednou těsně po gongu, což se samozřejmě nepočítalo.
Ve druhém kole se opakoval stejný scénář a Gjergjaj byl dvakrát na zemi a snadné vítězství pro britskou hvězdu, která si už připsala 26. výhru před limitem!

David Haye vs Arnold Gjergjaj

Nyní se můžeme těšit na souboj mezi Davidem Haye a Shannonem Briggsem, který se bude konat na podzim, konkrétně v záři. Je to velmi očekávaný zápas, který podle nás skončí opět vítězstvím Davida Haye před limitem a ukončí veteránovi z USA profesionální kariéru.