Galerie: Chris Arreola v přípravě na zápas s Wilderem!

Chris ArreolaTak a máme zde i galerii z přípravy Chrise Arreoly, který se utká o titul WBC v těžké váze příští sobotu s Deontayem Wilderem!

16.7.2016 – Alabama, USA
Těžká váha
Neporažená americká jednička a světová trojka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (36-0-0, 35 KO) a americká patnáctka „The Nightmare“ Chris ARREOLA (36-4-1, 31 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC!

Chris Arreola

Arreola poprvé boxoval o světový titul již 26. září 2009, kdy vyzval fenomenálního Vitali Klitschka (45-2-0, 41 KO) o pás WBC. Klitschko mu nedal vůbec šanci a zničil ho v 10ti kolech.

Chris Arreola

Druhou šanci dostal 10. května 2014 opět o titul WBC, tentokrát s boxer z Haiti Bermane Stivernem. Zápas skončil v 6. kole technickým knockoutem a Arreolovi se rozplynul sen o světovém pásu.

Chris Arreola

Nyní mu však hodil pomyslnou rukavici do ringu Deonaty Wilder, jenž si ho vybral jako náhradu za údajně dopujícího Alexandera Povetkina. Je to pro Arreolu nejspíše poslední možnost jak získat pás světového šampióna a tak přípravu rozhodně nepodceňuje. Nemá co ztratit, favoritem zápasu je jednoznačně Wilder.

Chris Arreola Chris ArreolaDeontay Wilder vs Chris Arreola