Galerie: Artur Beterbiev se připravuje na návrat do ringu!

Artur BeterbievArtur Beterbiev se vrací po roční pauze k obhajobě pásů WBA-NABA a mezinárodního WBO! Jeho soupeřem bude argentinský šampión Ezequiel Osvaldo Maderna! Nyní se podíváme na galerii z jeho přípravy!

4.6.2016 Bell Centre, Montreal, Quebec, Kanada
Polotěžká váha
Neporažená světová devítka a ruská dvojka Artur BETERBIEV (9-0-0, 9 KO) a argentinská jednička „El Olímpico“ Ezequiel Osvaldo MADERNA (23-2-0, 15 KO) se utkají ve 12ti koloví bitvě o tituly WBA-NABA a mezinárodní WBO!

Beterbiev vlétl do profiringu jako hurikán přesně před třemi roky, když ve druhém kole zdemoloval technickým knockoutem Američana Christiana Cruze.

Artur Beterbiev

Za tyto 3 roky stihl odboxovat devět zápasů, které všechny ukončil před limitem. Nejdelší zápas byl s Američanem Alexanderem Johnsonem, kterého porazil technickým KO v 7. kole.

Artur Beterbiev

 

Titul WBA-NABA získal 27. září 2014, když tvrdě knockoutoval ve 2. kole Tavorisa Clouda. Mezinárodní titul WBO získal výhrou nad Alexanderem Johnsonem.

Artur Beterbiev

V amatérském ringu toho zvládl opravdu dost, v roce 2006 a 2010 vyhrál mistrovství Evropy. V roce 2007 byl druhý na mistrovství světa, které následně v roce 2009 vyhrál, když ve finále porazil Uzbeka Elshoda Rasulova. Ve stejném roce vyhráli MS například i Vasyl Lomachenko nebo legendární Roberto Cammarelle.

Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev Artur Beterbiev