Galavečer v Monaku posílí i královna welterové váhy Cecilia Braekhus!

Galavečer, jenž se odehraje 30.11.2019 pod taktovkou Matchroom Boxing v Monackém knížectví, posílí i neporažená královna welterové váhy Cecilia „First Lady“ Braekhus (35-0-0, 9 KO).

Neporažená dlouholetá šampionka a nesporná vládkyně welterové váhy Cecilia Braekhus podepsala promotérskou smlouvu se stájí Matchroom Boxing. Osmatřicetiletá rodačka z Kolumbie hájící norské barvy posílí galavečer v Monte Carlu, jenž se odehraje 30.11.2019. Aktuální šampionka organizací WBC, WBA, WBO a IBF bude hájit svoje pásy proti hodně odolné argentinské krásce Victorii Noelii Bustos (19-5-0, 0 KO). Byť třicetiletá rodačka ze Santa Fé nikdy neprohrála před limitem, tak také nikdy žádnou soupeřku před limitem neukončila.

Hlavním soubojem této karty se nakonec stane duel o uvolněný regulérní titul WBA (ten uvolnil Manny Pacquiao, když získal pás WBA Super výhrou nad Keithem Thurmanem) ve welterové váze mezi Alexanderem Besputinem (13-0-0, 9 KO) a Radzhabem Butaevem (12-0-0, 9 KO). V rámci galavečera se představí i chasníci z těžké váhy. Ruský „Medvěd“ Sergey Kuzmin (15-1-0, 11 KO) se chce po porážce od Michaela Huntera vrátit zpět na vítěznou vlnu. V cestě mu však stojí čínský obr Zhang „Big Bang“ Zhilei (20-0-0, 16 KO).