V březnu nás čeká parádní galavečer v Trutnově!

Galavečer boxu Trutnov6.3.2015
Uffo aréna – Trutnov – ČR
Na začátku března nás čeká velice zajímavý galavečer boxu v Trutnově, kde se představí Česká a Slovenská elita!

Trutnovská Uffo aréna bude 6. března hostit galavečer boxu, kterou bude pořádat společně s promotérskou společností Stanislava Škody BOX EVENTS, což je jako vždy záruka kvalitních boxerů!

A na koho se můžeme těšit?

PROFI RING
Danny WILLIAMS (46-25-0, 35 KO)
Počtvrté se na české půdě představí přemožitel Mika Tysona, bývalý Interkontinentální šampión organizace WBO a bývalý mistr Velké Británie těžké váhy. Williams boxoval poprvé v ČR 30. prosince 2013 a prohrál ve čtyřkolové bitvě s naším Tomášem Mrázkem. 24.5.2014 se podíval do České republiky podruhé a tentokrát v Lounech vyprovodil v prvním kole technickým KO Martina Štenského a naposledy zde boxoval 31. května a nestačil na Františka Kynkala.

Robert ROSENBERG (5-0-0, 5 KO)
Mezi dalšími boxery uvidíme aktuální čtyřku české křížové váhy, který se poprvé představí ve svém rodném městě a půjde o takový předzápas, aby si Robert ověřil aktuální formu, neboť 11. dubna se utká titul ČR křížové váhy s Radkem Linkou (7-4-0, 6 KO), což bude zároveň nejspíše i jeho poslední zápas kariéry. Robert se mimo jiné věnuje boxu i jako trenér.

Martin PARLAGI (15-1-0, 9 KO) – BOX EVENTS
Aktuální Slovenská jednička pérové váhy se po čtyřech měsících vrací mezi šestnáct provazů. Naposledy boxoval 19. prosince proti Polákovi Krzysztofu Rogowskimu, kterého parádně knockoutoval v prvním kole.
Doufejme, že si Martin opět připíše knockout i v Trutnově. O soupeři se zatím stále jedná a spekuluje se o boxerovi z první padesátky Evropského ratingu, což nabízí zajímavý duel. Kdybychom viděli podobný souboji jako o Evropský titul WBO s Irskou jedničkou Marco McCulloughem, ve kterém sice Martin prohrál, ale Ira to bolelo ještě dlouho, tak se nebudeme vůbec zlobit.

Zápas s Irem byl pro Martina teprve první z 16ti profi zápasů, který ztratil a nutno podotknout, že kdyby se neboxovalo v Irsku, tak by mohl zápas dopadnou úplně jinak, ale to jsou už spekulace.
Parlagi je momentální na 114. místě ve světě a na 18. místě v Evropě!

Jakub SYNEK (3-0-0, 1 KO)

Jakub je polotěžká váha a odchovanec Trutnovského boxu a mezi profíkama debutoval loni v říjnu, když vybodoval Rudolfa Murka a následně v prosinci porazil Petra Jasukieviče a Michala Szebestíka.

Martin MRÁZ (debut)
Martin je Těžká váha a také odchovanec Trutnovského boxu. Na tomto galavečeru poprvé vstoupí mezi profíky a uvidíme zdali to byl správný krok.

AMATÉRSKÝ RING
Daniel TÁBORSKÝ (21 let)- BOX EVENTS
Dana nemusíme zdlouhavě představovat, je to pětinásobný šampión ČR, který na konci loňského roku přešel výhrou mezi super těžkou váhu a jeho železné demoliční rány jsou postrachem soupeřů.
Jakub ŠUDA (15 let)  – BOX EVENTS

Jakub je dvojnásobný mistr ČR a účastník mistrovství Evropy. Dlouho trénoval v Trutnovském klubu u trenérů Karla Kubce a Milana Ondráška, nyní boxuje pod značkou Box Events s trenérem Filipem Miňovským.
Pavel NEVEČEŘAL (13 let)
Pavel má již odboxováno 15 zápasů a je mistr ČR v přípravce.
Adam MAXA (15 let)
Adam má zatím 12 zápásů a je další nadějí Trutnovského boxu

Lupeny, ceny informace…
Cena vstupenek:
K ringu 300 kč, k sezení v hledišti – 250 kč a ke stání 150 kč
Vstupenky můžete zakoupit přímo v místě konání od pondělí do soboty mezi 8:00 a 19:30 na adrese:
Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas
náměstí Republiky 999
541 01 Trutnov
nebo
elektronicky přes infolinku 499 300 999 a e-mail: info@uffo.cz