Galavečer IAF již 10. října!

Nová MMA organizace na české scéně chystá první galavečer, který se bude konat ve čtvrtek 10. října. Můžete se těšit na TOP fightery české scény jako je Petr Kníže, Vasyl Ducár, Alexandr Cverna nebo Daniel Brunclík!

10.10.2019 – O2 universum, Praha
IAF 1
Start 18:00
Vstupenky: ZDE⇐

Cílem této organizace není být automaticky konkurencí již stávajícím organizacím, ale nabídnout možnost uplatnění volným bojovníkům a všem, kteří mají chuť trénovat a zápasit.

Jednou z jejích hlavních náplní je vlastní reality show s názvem I am fighter. Tímto projektem Vás budou vést osobnosti bojové scény, kondiční trenéři, mentální koučové, nutriční specialisté a ambasadory budou známé tváře MMA.

Vrcholem této reality show bude galavečer. Osm nejlepších z této reality show získá profesionální smlouvu s touto organizací. Za celou organizací stojí bývalý profesionální boxer Ondřej Pála a fighter Petr „Píno“ Ondruš.

Hlavní zápas nabídne legendu českého MMA Petra Monstra Knížete, kterému se postaví přemožitel slovenské legendy Attily Végha. Monster má aktuálně spousty práce s přípravou Macha Muradova na jeho první UFC zápas, všechny zajímá, jak se sám dokáže připravit na svůj vlastní zápas proti nemesis českého a slovenského MMA Simonu Carlsenovi.

Granáty pro všechny! Tak přesně tohle slibuje pyramida K1 v malých rukavicích v oktagonu. Dva zápasy elitních postojářů o postup do titulového zápasu super těžké váhy! Můžeš očekávat nekompromisní přestřelky, kde nejlepší obranou bude útok. V těchto dvou zápasech si budou moci bodový rozhodčí dát pauzu na svačinu, protože zde ukončení na body nikdo neočekává. Tohle je něco, co chceš rozhodně vidět na vlastní oči a vyprávět o tom svým kamarádům, které to štěstí mít nebudou.

Nová aréna O2 Universum si projde zatěžkávacím testem v zápase rebela českého MMA Alexe Cverny, který se chystá vyšlápnout na ukrajinského olympionika Yevgeny Orlova v duelu supertěžké váhy. V tomto těžkotonážním duelu bude v kleci válčit čtvrt tuny živé váhy, pokud O2 Universe přežije tento souboj titánů, nezboří jí ani zemětřesení.

Tomáš Fiala si po dvou porážkách v řadě další vůbec nepřipouští a v kleci nechá vše, aby se nedostal do záporné zápasové bilance. Jeho soupeřem je nadějná mladá slovenská puška Denis Farkaš, který by porážkou Fidžiho udělal velký skok ve své začínající kariéře.

Sympatický strážce zákonu a pořádku Daniel Bruno Brunclík na straně jedné a proti němu ruský šampion v Combat Sambu Alexander Shingarenko. Srdce československých fanoušků má jasno komu v tomto zápase fandit a celá hala bude hnát Bruna za vítězstvím, které bude velmi těžké získat.

Dubovický a Cao jsou oba úspěšní lidé na poli showbusinessu. Jak skončí jejich střet v kleci v K1 v malých rukavicích? O tomhle zápase se bude psát ještě dlouho po jeho skončení!

Velezkušený veterán Jaroslav Číňan Poborský se ve svém sto prvním zápase postaví Václavu Holotovi, kterého naopak čeká jeho profesionální MMA debut.  V tomto duelu bude rozdíl ve zkušenostech rovných sto zápasů. Zvítězí léty nabité zkušenosti nebo energické mládí?

Jedenáct špičkových zápasů a prvotřídní show v nové moderní hale. To je galavečer IAF 1 – Kníže x Carlsen.