Galavečer dne: Terence Crawford vs Viktor Postol!

Terence Crawford vs Viktor postolDnes v noci nás čeká parádní galavečer, kde hlavním zápasem bude souboj dvou neporažených boxerů Terence Crawforda a Viktora Postola. A to vše živě na sportovní televizi SPORT 1 v HD!

DNES – MGM Grand, Las Vegas, Nevada, USA
⇒ STREAM ZDE ⇐
Super lehká váha
Americká a světová neporažená jednička „Hunter“ Terence CRAWFORD (28-0-0, 20 KO) a neporažená světová dvojka a ukrajinská jednička „The Iceman“ Viktor POSTOL (28-0-0, 12 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBO a WBC!

Terence Crawford vs Viktor postol

Vážení
Terence Crawford: 63.5 kg
Viktor Postol: 63,3 kg

Terence Crawford loni po přechodu do super lehké váhy získal hned titul WBO, když zničil v 6. kole technickým knockoutem Francouze Thomase Dulormeho (23-2-0, 15 KO).
Následně titul obhájil proti kanadské jedničce Dierry Jeanovi (29-2-1, 20 KO), kterého porazil technickým knockoutem v 10. kole a uštědřil mu tak druhou porážku mezi profesionály!
Letos v únoru titul obhájil naposledy, když opět vyhrál před limitem. V pátém kole porazil TKO krajana Henry Lundyho (26-6-1, 13 KO) a nyní tak vyzval ukrajinskou mašinu Viktora Postola aby mohl sjednotit tituly WBO a WBC!

Terence Crawford vs Viktor postol

Viktor Postol získal pás WBC teprve v posledním zápase 3. října, výhrou nad Argentincem Lucasem Martinem Matthyssem (37-4-0, 34 KO), kterého parádně knockoutoval v 10. kole.
V minulosti držel například mezinárodní titul organizace WBC, který získal v roce 2013, když ovládl vyrovnanou bitvu s Henry Lundym na body 116:113 a 2x 116:112.

Terence Crawford vs Viktor postol

Favoritem tohoto zápasu roku dvou neporažených boxerských hvězd v super lehké váze je domácí Terence Crawford, ale odborná veřejnost v tomto není úplně jednotná a plno z nich si myslí, že vítězem bude ukrajinský boxer.

Terence Crawford vs Viktor postol

Na galavečeru uvidíme i zápas o titul WBO v pérové váze mezi Oscarem Valdezem a Matiasem Ruedou. Tento pás se uvolnil po Vasylu Lomachenkovi, který přešel do vyšší váhové kategorie, kde již také drží titul WBO.

Pérová váha
Neporažená mexická dvojka a světová pětka “The King” Oscar VALDEZ (19-0-0, 17 KO) a neporažená argentinská dvojka “La Cobrita” Matias RUEDA (26-0-0, 23 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBO!

Oscar Valdes vs Matias Rueda

Vážení
Oscar Valdez: 57,2 kg
Matias Rueda: 56,7 kg

Oscar Valdes vs Matias Rueda Oscar Valdes vs Matias Rueda

Přímý přenos ze slavné MGM Grand v Las Vegas vysílá sportovní televize ve 3:00  Sport1 v HD!