Galavečer boxu Poděbrady: Skvělý galavečer, který strčil do kapsy i větší konkurenty!

Boxing PoděbradyMinulý víkend se konal galavečer boxu v Poděbradech a bylo se na co dívat. Viděli jsme kromě profesionálního boxu také parabox, amatérský box a manažerskou extraligu boxu!

Poslední únorovou neděli proběhl v Poděbradech již 4. ročník boxerského galavečera, který pořádal Daniel Vencl.
Na tuto show přijali pozvání takové hvězdy jako zpěvák a sportovec Daniel Landa nebo bývalý mistr Evropy Ondřej Pála. Tento ročník opět ukázal vzestupnou tendenci poděbradských galavečerů a o to se postarali nejen hvězdní hosté ale hlavně paraboxeři, kteří také v Poděbradech trénují.
Začátek gala otevřely tanečnice z taneční skupiny Promo Dance a hned po nich se představili mladí boxeři z domácího klubu a předvedli svoji show.
Dále byla k vidění ukázka Krav Magy nebo gladiátorská show.
Poté se proběhla také dražba boxerských rukavic Ondřeje Pály a trenek Dana Landy pro nadaci Respondeo, kterou vedl skvělý moderátor, herec a sportovec Matouš Rajmont. Dražba byla velice úspěšná a vybralo se krásných 36 tisíc.
Dalšími nadacemi, které byly přítomny na galavečer například námi podporovaná nadace Attigente nebo Šance onkoláčkům.
Musíme konstatovat, že galavečer v Poděbradech nasadil laťku pro příští rok velice vysoko co se týče průběhu celé akce, tak nemáme co vytknout ani rozhodčím, kteří zde byli v tom nejlepší složení: Jan Teleki a Ondřej Holubek (Profesionální box) Stanislav Nechvátal, Terezie Krejbychová, Magdaléna Friedová a Bjoern Gayersbach (Amatérský box + parabox).
Skvělé ring girl Bára Zámečníková a Viky Knická nebo moderátor Matouš Rajmont, který se chystá ve svých už 43 letech 2. července dokonce sám do ringu proti Karlovi Kubcovi!
Pomyslnou třešničkou na dortu byla účast exkluzivních hostů Daniela Landy a Ondřeje Pály.
My jsme velice rádi, že jsme mohli být součástí takové akce a velice se těšíme na další spolupráci!Daniel Landa a Ondřej Pála

Sponzoři a partneři galavečera v Poděbradech:
HLAVNÍ SPONZOR GALAVEČERA :
Stavební firma www.RBE.eu
Www.STRECHY.net
RBE Koláčný.s.r.o
HLAVNÍ PARTNER CLUBU :
oděvní a reklamní firma www.STRETCH.cz
SPONZOŘI :
Střechy Sixta, Lešení Kaše, Era Poděbrady, Čmss Poděbrady, AK- Heryán, Autodoprava Fryš, Cukrárna Fiala Nymburk, The XXL Poděbrady, Bouda Jameson -Jezero Poděbrady, Hořanská.as, Restaurace Park Cafe, Podlahy Trio-Čížek, Joatton, Dlažby Rotola, Město Poděbrady, Aquatico Spa a Sport Forte, Mirawood, Statek Benice
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Poděbradská noviny, Nymburský deník a WWW.PROBOXING.CZ
PARTNEŘI
Hayashi.cz, Fitpro Czech

1. zápas – amatérský box
Aleš Včeliš vs Dan Antoš – Antoš výhra na bodyAleš Včeliš vs Dan Antoš

2. zápas – amatérský box
Lukáš Horáček vs Jiří Bohmert – Horáček výhra 3. kolo TKO33

3. zápas – amatérský box, exhibice
Jan Slavíček vs Vojtěch Samek – Samek výhra na bodyJan Slavíček vs Vojtěch Samek

4. zápas – amatérský box
Petr Agha vs Roman Májek – Agha výhra na bodyPetr Agha vs Roman Májek

5. zápas – amatérský box, exhibice
Jiří Vosecký vs Vilda Farkač – Farkač výhra na bodyJiří Vosecký vs Vilda Farkač

6. zápas – parabox, exhibice
Zdeněk Krupička vs Jan Vohnout – Krupice výhra kontumačně
Zdeněk se na tento souboj tvrdě připravoval. Osud tomuto zápasu ale nepřál a z důvodu Honzovi nemoci byl pouze vyhlášen kontumační výsledek ve prospěch Zdeňka Krupičky.Zdeněk Krupička a Ondřej Pála

7. zápas – parabox, souboj o cenu našeho webu: pás Proboxing cz
Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek – Šafi výhra na body
Zápas o pás, který byl velkým tahákem pro návštěvníky, naplnil očekávání a kluci svedli velikou a tvrdou bitvu. Byl to souboj dvou kamarádů a reprezentačních parťáků ze sladge hokeje, kde je Šafránek hráčem v poli a Matoušek brankařem. Začíná se šuškat i o případné odvetě. Vítěz získal zároveň jako cenu náš pás Proboxing.cz a je tak prvním oficiálním šampiónem České paraboxerské asociace!Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek Zdeněk Šafránek vs Jan MatoušekZdeněk Šafránek vs Jan Matoušek

8. zápas – Manažerská extraliga boxu
Josef Horáček vs Roman Hořejší – Horáček výhra TKOJosef Horáček vs Roman Hořejší

9. zápas – amatérský box, exhibice
Petr Spilka vs Aleš Brusnický- Brusnický výhra TKO ve 2. kolePetr Spilka vs Aleš Brusnický

10. zápas – profesionální box, souboj o cenu našeho webu: pás Proboxing cz
Richard Valter vs Petr Giňa – remíza
Velice vyrovnanou a tvrdou 6ti kolovou bitvu mezi dvojkou lehké váhy Walterem a jedničkou super bantamu nabídl desátý zápas. Zápas skončil zcela zaslouženou remízou a protože to byl zápas, kde jsme měli pro vítěze připravenou naší cenu – pás Proboxing.cz, dali si oba boxeři kolo na víc, ve kterém byl o krůček lepší Richard Walter boxující v týmu Moravy Gym a získal tak náš pás.Richard Walter vs Petr Giňa Richard Walter vs Petr Giňa Richard Walter vs Petr Giňa Richard Walter vs Petr Giňa Richard Walter vs Petr Giňa

11. zápas – profesionální box
Jakub Synek vs Michal Kulhánek – Synek výhra na body
Další velkou a hlavně krvavou bitvu svedli kamarádi Jakub Synek s Michalem Kulhánkem.
Synek ukázal skvělou přípravu a jeho tvrdé údery kolo od kola měnily tvář jeho soupeři k nepoznání. Kulhánek zase předvedl svou odolnost a tím, že ustál zápas s takovým boxerem jako je Jakub Synek si zaslouží jedině poklonu.
Synek se 2.7 v Trutnově utká s Danielem Venclem a my do tohoto zápasu opět vložíme naší cenu – pás Proboxing.czJakub Synek vs Michal Kulhánek Jakub Synek vs Michal Kulhánek Jakub Synek vs Michal Kulhánek Jakub Synek vs Michal Kulhánek Jakub Synek vs Michal Kulhánek

12. zápas – profesionální box, souboj o cenu našeho webu: pás Proboxing cz
Daniel Vencl vs Ludvík Giňa – Vencl výhra TKO v 1. kole
Hlavní a nejočekávanější zápas galavečera nabídl souboj dvou křížových vah domácího Daniela Vencla s rodákem z Duchcova Ludvíkem Giňou.
Očekávalo se, že zápas nejspíše dojde až do osmého kola, jenže ve formě, ve které doslova vlétl mezi šestnáct provazů domácí bijec Daniel Vencl bylo hned jasné, že to tak nebude. Skvěle připravený Vencl od první vteřiny zápasu na svého soupeře tlačil a skvělými kombinacemi mu prakticky znemožnil protiútok a poslal ho do prvního počítání po tvrdé ráně na spodek.
Za aplausu zaplněné Biosky ničil každou další vteřinou Giňu tak, že se už nezmohl na žádný odpor. Dan ukázal skvělou přípravu, a že je připraven čelit 2. července výzvě jménem Jakub Synek.
Vencl tak získal naší cenu – pás Proboxing.cz o který svede další 10ti kolovou bitvu právě ze Synkem!