Galavečer boxu a K1 v pražské Lucerně se blíží!

Desátý jubilejní ročník jedinečné sportovní události Galavečer profesionálního boxu a K1 se blíží! Galavečer proběhne jako každý rok 30.12. od 19 hodin v pražské Lucerně a v ringu uvidíme spoustu zvučných jmen!

Tento výjimečný večer se znovu ponese v duchu 30tých let, kde dress code však není povinný, ale pouze doporučený. Tímto galavečerem pořadatelé vracejí tradici z první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. V ringu se utkají bojovníci jako Radek Giessmann, Josef Vít, Juraj Vozár, Luděk Greguš, Dominik Antl, Jan Rudolf, Jakub Stelšovský, Vladimír Říha, Michal Dufek, David Vinš, Martin Parlagi, Denis Farkaš, Daniel Škvor a další.

V openfightu se představí herec Jakub Štáfek, který je známý mimo jiné jako seriálový “Lavi”. Jako již tradičně nebude chybět ani síň slávy, do které pořadatelé vyberou další z některých osobností boxu.

Lucerna bude jako každý rok pravděpodobně napěchovaná lidmi a mezi diváky se každoročně objevuje mnoho známých osobností, kteří tento Galavečer navštěvují např. herci David Matásek, Petr Vágner, Filip Blažek, Ondřej Vetchý, herečka Iva Hüttnerová, Ondřej Soukup, Lucie Šoralová, Martin Hofman, atd.

O pravidelné velkolepé slavnostní zahájení našeho Galavečera, se postará jako každý rok, uznávaný tanečník, choreograf a režisér Pavel Strouhal.

Lístky jsou v prodeji v síti Ticketportal a Ticketmaster za 399 Kč a VIP vstupenky za 1200 Kč. Nově pořadatelé dali do prodeje i větší množství VIP stolů, které lze také zakoupit v síti Ticket portal a Ticketmaster. Tyto vstupenky umožňují sezení blízko ringu včetně bohatého občerstvení.