Galashow Evropa vs Asie v hotelu Hilton!

Praha se 2. února 2019 stane opět dějištěm toho nejlepšího, co nabízí světový amatérský box. Po loňském úspěchu show Evropa versus Kuba, své síly poměří opět top borci Evropy, kteří však tentokrát vyzvou výběr špiček z Asie. Podívanou na strhující a adrenalinem nabitou mega show předvedou boxeři z Číny, Uzbekistánu, Korey a mnoha dalších zemí asijského kontinentu!

2.2.2019 – Hotel Hilton, Praha
Galashow Evropa vs Asie
Start: 18:00
Vstupenky od 790 kč: www.ticketstream.cz
Oficiální stránka: www.boxshow.cz

Klání napínavá do posledního momentu se tentokrát odehrají v pražském hotelu Hilton, který je tradičním místem pro pořádání exkluzivních zápasů v boxu i jiných bojových sportech. Účast těch nejlepších boxerů z obou kontinentů a fakt, že vzájemná utkání jsou velmi prestižní a v zahraničí vysoce ceněná, již dopředu předurčuje unikátní akci k titulu boxerský počin letošního roku.

Galashow nabídne nezapomenutelnou podívanou na hned tři předzápasy nejlepších českých boxerů proti kvalitním zahraničním soupeřům a deset hlavních duelů, v nichž se představí reprezentanti Asie proti výběru Evropy.

I mezi jednotlivými zápasy, jimž na atraktivitě přidává jejich rychlý spád, kdy se hrají na tři kola po třech minutách vždy s minutovými přestávkami, a boxeři při nich mohou k likvidaci soupeře používat pouze ruce, bude o zábavu postaráno. Zápolení budou prokládána jednotlivými částmi bohatého kulturního programu, jenž bude zaměřen na dokreslení celkové neopakovatelné atmosféry.

V ringu uvidíme opravdu hvězdy domácího amatérské boxu jako Martinu Schmoranzovou, Zdeňka Chládka, Jirku Havla nebo Miloše Bartla.