Galaodpoledne amatérského a profesionálního boxu v Trutnově 5.12.2015!

Galaodpoledne boxu TrutnovTrutnovský box pořádá letos již třetí velkou boxerskou akci letošního roku a opět je na co se těšit. Čekají nás osvědčení borci jako jsou Mráz, Synek, Marvan, Nevečeřal nebo Vencl!

5.12.2015 – Galodpoledne amatérského a profesionálního boxu – Trutnov
Sportovní hala Gymnázium Trutnov
Začátek akce v 17:00
Vstupné pouze 100 kč
Vstupenky zakoupíte v Buřtárně u Pěti Buků a ve Sport Centru 21 Trutnov!

Trutnovský trenér a uznávaný rozhodčí Karel Kubec do toho letos „praštil“ již potřetí a uzavírá sezónu dalším galaodpolednem boxu na Trutnovské půdě.

– První akci uspořádal 6. března v centru Trutnova ve velkém společenském centru UFFO a byl z toho parádní zážitek. V ringu jsme tehdy mohli vidět kromě Trutnovských borců například tuzemskou hvězdu Martina Parlagiho s Oszkarem Fikem, pětinásobného šampióna ČR Dana Táborského nebo Roberta Rosenberga, který výhrou na maďarským boxerem oslavil 40. narozeniny.

Martin Parlagi vs Oszkar Fiko
Martin Parlagi vs Oszkar Fiko – FOTO: Vilém Fisch

– Druhou akci uspořádal v krásném pensionu U Pěti Buků pod otevřeným nebem a opět se jednalo o skvěle zorganizovaný a povedený galavečer, kde porazil Pavel Nevečeřal českou jedničku kadetů Jakuba Chludila. V ringu jsme mohli vidět tvrdou bitvu mezi domácími borci Ondrou Marvanem a Petrem Chmelíkem, ale i šéfredaktora našich stránek Marka Jelínka a domácím bijcem Radkem Kubátem.

Ondřej Marvan vs Petr Chmelík
Ondřej Marvan vs Petr Chmelík – FOTO: Vilém Fisch

– Nyní nás čeká třetí a zároveň letos poslední Trutnovská akce, která se bude konat ve sportovní hale Trutnovského gymnázia.
Startovní listina je opět nabitá. Uvidíme neporažené domácí hvězdy Martina Mráze, Jakuba Synka, Ondru Marvana nebo trenéra z Poděbrad Dana Vencla. Zatím je v jednání i Martin Parlagi!
Z amatérů nebude chybět osvědčené bratrské duo Pavel a Josef Nevečeřalovi.

Martin Mráz vs Arpad Nedo
Martin Mráz vs Arpad Nedo – FOTO: Vilém Fisch

Galavečerem bude opět provázet uznávaný herec, moderátor a sportovec Matouš Rajmont, který je vždy zárukou skvělé zábavy a profesionálního přístupu.
Jako RingGirl bude svou krásou ohromovat nejen diváky, ale i boxery krásná Barbora Zámečníková!
Hlavním fotografem bude skvělý „ABM FOTO“

Nezbývá nám nic jiného, než Vás pozvat na tento očekávaný večer boxu, kde podle předešlých zkušeností očekáváme opět skvělou podívanou!Proboxing.cz

Barbora Zámečníková
RingGirl Barbora Zámečníková