Gala dne: Fonfara vs Smith a Payano vs Warren!

Andrzej Fonfara vs Joe SmithDnes nás v Chicagu čekají dva titulové zápasy. V polotěžké si to rozdají Andrzej Fonfara a Joe Smith Jr a v bantamové váze Juan Carlos Payano a Rau’shee Warren, který si střihnou odvetu.

DNES – UIC Pavilion, Chicago, Illinois, USA
⇒ STREAM ZDE ⇐
Polotěžká váha
Polská jednička a světová čtyřka Andrzej FONFARA (28-3-0, 16 KO) a americká devítka Joe SMITH Jr (21-1-0, 17 KO) se utkají v 10ti kolovém zápase o mezinárodní titul WBC!

Andrzej Fonfara vs Joe Smith

Vážení
Andrzej Fonfara: 79,2 kg
Joe Smith: 78,5 kg

Andrzej Fonfara získal mezinárodní titul WBC 18. dubna 2015, když v devíti kolech zničil světovou desítku Julio Cesar Chaveze.
Následně 16. října titul obhájil ve velmi sledovaném zápase s britskou hvězdou Nathanem Cleverlym, kterého vybodoval 115:113 a 2x 116:112.
Nyní tak bude čelit ve druhé obhajobě pásu Američanovi Joe Smithovi!Andrzej Fonfara vs Joe Smith Andrzej Fonfara vs Joe Smith Andrzej Fonfara vs Joe Smith

Joe Smith má před sebou první titulový zápas profesionální kariéry a nutno podotknout, že ačkoliv má výbornou knockoutovou bilanci, tak spíše boxuje s boxery z 2 stovky světového ratingu.
Zkušenosti jsou tak rozhodně na straně Fonfary a je i favoritem tohoto duelu.

Bantamová váha
Neporažená dvojka Dominikánské republiky Juan Carlos PAYANO (17-0-0, 8 KO) a americká jednička Rau’shee WARREN (13-1-0, 4 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly WBA super a IBO!

Juan Carlos Payano vs Rau'shee Warren

Vážení
Juan Carlos Payano: 53,2 kg
Rau’shee Warren: 53,1 kg

Juan Carlos Payano vs Rau'shee Warren

Oba borci se utkali loni 2 srpna a z vítězství se radoval Juan Carlos Payano, který svého soupeře ve vyrovnané bitvě vybodoval 2x 113:111 a 109:11k a k titulu WBA super získal pás organizace IBO.
Nyní se v odvetě utkají o tyto dva pásy a můžeme se opět těšit na vyrovnaný zápas.

Juan Carlos Payano vs Rau'shee Warren