Fusion FN5: Jan Rychtařík vybodoval Filipa Budoviče!

Jan RychtaříkV sobotu se konal velký galavečer bojových umění v Hodoníně! Bylo k vidění MMA, MUAY THAI, K1 & BJJ. Parádní představení ukázal i Tomáš Stehlík, který zničil Pascala Klosera.

Zástupce Tolja Gymu Jan Rychtařík se utkal ve stylu Muay Thai na 3×2 min.
Zápas byl na té nejvyšší úrovni a my Vám nabízíme exkluzivní hodnocení duelu jak samotným Fighterem a tak s Anatoli Hunanyanem!Jan RychtaříkJan Rychtařík

Jan Rychtařík: 
„Já jsem si celou akci neskutečně užil. Jsem vděčný,  že jsem si mohl zazápasit na takové akci, jako bylo Fusion v Hodoníně. Snad se zápas líbil i divákům a pořadatelům, kterým bych chtěl za tu možnost poděkovat.
Co se týká zápasu samotného, nic není perfektní, je pořád na čem pracovat, co zdokonalovat, ale cítil jsem se dobře. Myslím, že jsem vyhrál zaslouženě.
Ještě jednou děkuji pořadatelům, soupeři a všem okolo mě a Tolja gymu, protože jen díky nim, jsem mohl načerpat tuhle zkušenost“.

Anatoli Hunanyan:
„Viděli jsme a nastudovali společně s Juniorem soupeře. Je statický, kope pushkicky a má díry v boxu. Celá taktika a příprava byla zaměřena na pohyb.
Zápas Junior zvládl tak na 2-. Udržel si perfektně pohyb, 2x vyhrál souboj v klinči a omezil soupeřovi klinče. Párkrát se zbytečně vhrnul bez připraveného útoku a tam inkasoval par zbytečných úderů. Celkový dojem ze zápasů nechal ale výborný. Ovšem jsou tam chyby, na které se musíme společně podívat a vypracovat je k dokonalosti“.

Tomáš Stehlík vs Pascal Kloser

Tomáš Stehlík vs Pascal Kloser