Furyho trenér: Také se přikláním ke knockoutu v druhém kole!

Nový trenér bývalého světového šampiona Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) také doufá v rychlé ukončení aktuálního šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-0-1, 41 KO).

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální čtyřka Tysona Fury spolupracuje s novým trenérem Sugarem Hillem Stewardem od 15.12.2019. Oba si borci si padli nesmírně do noty a podle jejich slov dosáhli mnoha změn ve stylu britského obra. Hvězdný „Gypsy King“ rozhodně tentokrát nechce nechávat výsledek souboje na bodových rozhodčích a chce šampiona WBC Deontaye Wildera ukončit před limitem. Podle jeho slov ideálně do druhého kola. Ke slovům svého svěřence se připojuje i trenér slavného Kronk Gymu a synovec legendárního Emanuela Stewarda.

„Tyson se připravuje na jeden z největších soubojů v historii těžké váhy. Když vidím, jak trénuje a jak se prezentuje v ringu, tak vím, že to bude hodně vzrušující večer. Připravuji svého svěřence na výhru. Pocházím ze slavného Kronk Gymu legendárního Emanuela Stewarda, kde jsou knockoutová vítězství tradicí. Tyson chce Wildera ukončit před limitem a chce být jediným rozhodčím v tomto souboji. Pořád opakuje, že ho knockoutuje ve druhém kole a já se k němu přidávám. Jdeme si pro knockout ve druhém kole.“ – Prozradil zámořským médiím Sugar Hill Steward.