Furyho s Wallinem doprovodí na galavečeru Navarrete a Pedraza!

Již tuto sobotu nás čeká v lasvegaské T-Mobile Aréně docela zajímavý galavečer. V ringu se představí aktuální šampion WBO super bantamové váhy a bývalý šampion super pérové a lehké váhy.

Emanuel „Vaquero“ Navarrete (28-1-0, 24 KO) vs. Juan Miguel „The Boss“ Elorde (28-1-0, 15 KO) – Co main eventem večera v lasvegaské T-Mobile Aréně se stane bitva o pás WBO super bantamové váhy, který má v držení aktuální král této váhy Emanuel Navarrete. Čtyřiadvacetiletý Mexičan loni v prosinci šokoval svět, když zničil neporaženého Brita Isaaca Dogboa. Následně titul dvakrát obhájil a nyní jej čeká třetí obhajoba s nepříliš známým filipínský válečníkem Juanem Miguelem Elordem. „Vždycky jsem chtěl bojovat v Las Vegas o národním svátku a díky bohu dostanu šanci tento víkend. Stojím před velmi kvalitním protivníkem z boxerské rodiny. Elorde je dobrý bojovník, ale mám za sebou skvělou přípravu a pás si odvezu zpět domů.“ – Hlásí sebevědomě, přesto s respektem, Navarrete.

Jose „Sniper“ Pedreaza (26-2-0, 13 KO) vs. Jose „Chon“ Zepeda (30-2-0, 25 KO) – Další souboj, který bude nesmírně zajímavý, bude střet dvou stejně starých jmenovců. Velkým favoritem tohoto souboje bude bývalý šampion super pérové váhy, lehké váhy a aktuální světová trojka, Jose Pedraza. Ten v kariéře prohrál pouze dvakrát a pokaždé šlo o hvězdné bojovníky. V prvním případě nestačil na skvělého Gervontu Davise a následně byl krátký i na ukrajinskou hvězdu Vasiliye Lomachenka. I Zepeda si připsal dvě porážky a vlastně stejně jako v případě Pedrazy šlo o špičkové bojovníky. První titulovou šanci mu zmařil skvělý Brit Terry Flanagan, druhou šanci na světové pásy mu vyfoukl aktuální král super lehké váhy Jose Carlos Ramirez.