Furyho cutman se rozpovídal o tržné ráně i možném riziku pro souboj s Wilderem!

Oblíbený cutman aktuální světové čtyřky těžké váhy Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO), Jorge Capetillo, se rozpovídal o tržné ráně britského obra, kterou si donesl ze souboje s Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO).

Když se 14.9.2019 střetl v lasvegaském ringu Tyson Fury s Otto Wallinem, mnoho lidí věřilo v expresní vítězství britského obra. Jenže ve třetím kole přišel šok, když se nad pravým okem třicetiletého rodáka z Manchesteru objevila gigantická tržná rána. Nebýt šikovného mexického cutmana Jorgeho Capetilla, který odvedl svoji práci na jedničku, mohl být duel již dávno ukončen technickým knockoutem a první porážkou britského obra. To se však nestalo a sympatický Mexičan byl chválen ze všech stran. Nyní se opět dostává do záře reflektorů a pozornosti novinářů, aby se rozpovídal o tržném zranění „Gypsy Kinga“ a možném riziku pro souboj s Wilderem.

„Samozřejmě, vždy je tam nějaké riziko, že se ta tržná rána v souboji obnoví, ale hojí se to velice dobře. S takovou jizvou si musíte dávat velký pozor v dalším souboji. Je potřeba mít dobrou strategii a držet si distanc, aby vás soupeř na to místo přesně netrefil. V tom však nevidím žádným problém, protože Tyson Fury je geniální bojovník, který umí skvěle boxovat a navíc je chytrý. Podle mého názoru, ta tržná rána udělala z Tysona ještě lepšího bojovníka. Víte, on už se ocitl na podlaze ringu, nyní si odnesl šeredný cut a byl ve fakt velkých problémech. To jsou cenné zkušenosti a on ukázal obrovskou vůli bojovat a vítězit. To jej nesmírně posílí jak fyzicky, tak psychicky.“ – Uklidňuje fanoušky aktuální světové čtyřky těžké váhy vždy usměvavý Mexičan.