Fury: Wach pozná co dokážu!

Souboj v těžké váze Mariusz Wach a Hughie Fury se nezadržitelně blíží a bratranec světového šampióna slibuje tuhý boj, ve kterém slibuje výhru!

12.12.2020 –  O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Mariusz Wach a Hughie Fury

Britská sedmička a světová šestadvacítka Hughie FURY (24-3-0, 14 KO) a polská dvojka a světová devětatřicítka“The Viking” Mariusz WACH (36-6-0, 19 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

„Wach je tvrdý chlap. Byl v ringu se skvělými boxery a bojoval světové pásy. Ale já ho dostanu a nemůžu se dočkat, Wach pozná co umím a co dokážu“. Slibuje Fury

„Wachovými silnými stránkami jsou především síly a velikost, takže se nemůžete v ringu jen tak zastavit, má dlouhé ruce a může zasáhnout. Očekávám tuhý boj a takovéto zápasy přesně potřebuji, takové zápasy mě posunou dál“ Dodal britský boxer.

Na galavečeru v Londýně uvidíme další skvělé zápasy Lawrence Okolie vs Nikodem Jezewski o titul WBO v křížové váze nebo souboj o mezinárodní titul WBC v těžké váze Martin Bakole s Sergey Kuzmin. Hlavním zápasem večera bude souboj o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO v těžké váze „AJ“ Anthony Joshua vs „The Cobra“ Kubrat Pulev.