Fury vs Wilder nejdříve v únoru!

Třetí vzájemný duel mezi britským obrem Tysonem Furym a Američanem Deontayem Wilderem se dle slov promotérů bude konat nejdříve v únoru!

 

Promotér a manažer Frank Warren odhalil, že nečeká, že by se třetí souboj Tysona Furyho (30-0-1, 21 KO) a Deontaye Wildera (42-1-1, 41 KO) konal dříve než v únoru příštího roku. Problémem je sportovní kalendář v USA, kolize s přenosy s jinými sporty a nedostatek fanoušků na tribunách.

„Jsme z celé situace frustrovaní, stejně jako Wilderův tábor.“ Fury chce letos boxovat a uděláme vše pro to, aby se to stalo, ale vypadá to, že si budeme muset počkat na třetí souboj s Wilderem až do příštího roku“. řekl Warren

A dodává: „Na Britských ostrovech není zatím možné bojovat za účasti veřejnosti, ve Spojených státech je situace podobná. Čekáme, ale šance je velmi malá. Očekávám, že by to bylo možné v únoru, i když nyní nemůžeme skutečně vyloučit žádné scénáře, spíš to vidím ještě později“.

Duel byl původně plánován na 18. července, poté 3. října a naposledy 19. prosince. Bob Arum, který také propaguje britského šampióna, by byl rád, kdyby se zápas konal na stadionu Allegiant v Las Vegas.