Fury vs Wilder 3 má oficiální datum!

Velmi očekávaný duel v těžké váze o titul WBC Tyson Fury vs Deontay Wilder má oficiální datum konání. Zápas se uskuteční v sobotu 19. prosince!

Třetí zápas Tysona Fury (30-0-1, 21 KO) a Deontaye Wildera(42-1-1, 41 KO), se bude konat oficiálně 19. prosince, uvedl Brad Jacobs, který zastupuje stáj Top Rank.

Souboj byl původně plánován na 18. července a poté bylo uváděno datum 3. října. Z důvodu pandemie koronaviru se nakonec zápas uskuteční v prosinci. Prozatím však není známo místo konání.

První duel se konal 1. prosince 2018 a skončil spornou remízou. Druhý duel z letošního února již skončil jasným vítězstvím britského boxera, který tak Američanovi uštědřil první porážku v profesionální kariéře.

Druhý duel sledovalo v placeném vysílání přes systém Pay-Per-View více jak 800 tisíc uživatelů a očekává se, že třetí duel bude mít ještě větší sledovanost.

V únoru Fury porazil Wildera technickým knockoutem a odstranil titul mistra světa WBC heavyweight. Třetí duel se zobrazí ve Spojených státech v systému Pay-Per-View. Placené vysílání z druhého boje koupilo přes 800 000 lidí.