Fury vs. Wilder 2 v březnu, nebo v dubnu roku 2020? Podle Wildera Fury odvetu nechce!

Aktuální světová trojka těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (27-0-1, 19 KO), hlásí, že odveta s šampionem WBC, Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO), může přijít na řadu v březnu, nebo dubnu příštího roku.

Třicetiletý rodák z Manchesteru má nyní před sebou duel s Tomem Schwarzem, který se bude konat 15.6.2019 v lasvegaském MGM Grand. Pokud Fury uspěje, měl by se následně objevit ještě ve dvou soubojích v tomto roce. V plánu je datum 28.9.2019 a zřejmě nějaký termín koncem roku. „Gypsy King“ také prozradil novinářům, že jeho odveta s Deontayem Wilderem by měla přijít na řadu na začátku roku 2020, přesněji někdy kolem března, či dubna. Tomu ovšem nevěří zámořský knockoutér. „Fury tu odvetu nechce od začátku. Moc dobře ví, že byl knockoutovaný. Vždyť si ani nepamatuje, jak skončil na podlaze ringu. Nechce si znovu projít tím peklem, dokonce ani jeho rodina nechce, aby ten duel vzal a já to chápu. Slyšel jsem, že měl mít údajně po duelu otřes mozku.“ – Prohlásil třiatřicetiletý šampion.

Nebyl by to však Tyson Fury, aby nepřilil palivo do ohně sporu. „Jak jsem řekl již dříve, Wilder je jen vandrák a já slibuji, že jestli se se mnou utká, tak bude počítat hvězdy. Olízej mi moje koule. Pokud chceš se mnou bojovat, tak přijdi a budeme bojovat. Pokud mi chceš něco říct, tak přijdi a řekni mi to do očí. Klidně si můžeme dát boj na holé pěsti dnes večer na Times Square. Asi ten tvůj úder nebyl tak strašný, když jsem vstal.“ – Nebral si servítky 206 centimetrů vysoký obr. Pokud má někdo v těžké váze odvahu jít do takového souboje jsou to tito dva borci, takže se nejspíše můžeme těšit na odvetu, která proběhne příští rok na jaře, pokud se do hry nevloží Eddie Hearn a nedočkáme se konečně unifikační souboje dvou šampionů.