Fury vs Šour 7. Března v Manchesteru!

Hughie Fury a Pavel Šour se nakonec opravdu utkají! K desetikolové bitvě nastoupí na galavečeru v Manchesteru 7. Března. Hlavním duelem večera bude souboj v super pérové váze Scott Quigg vs Jono Carroll!

7.3.2020 – Manchester Aréna, Velká Británie
Těžká váha
Hughie Fury vs Pavel Šour
Britská šestka Hughie FURY (23-3-0,13 KO) a Česká jednička těžké váhy „Pablo“ Pavel ŠOUR (11-2-0, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě

5.10.2019 se čeští fanoušci dočkali fantastického souboje, který jim nachystala česká jednička těžké váhy Pavel Šour. Sedmatřicetiletý plzeňský bijec odjel do zámoří, aby se zde popasoval s neporaženým šestadvacetiletým talentem Jermainem „989 Assassin“ Franklinem (20-0-0, 13 KO. „Pablo“ sice prohrál a ocitl se dvakrát na podlaze ringu, ale ukázal obrovské srdce válečníka a hlavně předvedl fantastický výkon, který jej mohl katapultoval k mnohem zajímavějším soubojům a to se také stalo.

Český šampion těžké váhy se měl 30. listopadu v monackém knížectví utkat se světovou dvaadvacítkou a britskou šestkou Hughiem Furym.  Jenže o dvanáct let mladší Brit musel odstoupit z duelu na poslední chvíli kvůli nespecifikované virové nemoci.

Nyní ovšem Pavel dostává druhou šanci a duel se bude nakonec konat 7. března na britských ostrovech. Favoritem je zcela jasně mladší rodák ze Stockportu, ale Šour má rozhodně šanci překvapit. Fury totiž není knockoutová mašina a mnohdy dokáže souboj totálně prospat svým pasivním stylem a český válečník má přesně styl, který mladému Britovi nemusí sedět.

Jaké jsou Vaše tipy na zápas?