Fury vs Schwarz v Las Vegas!

Souboj dvou neporažených vah je tu! V Las Vegas se utkají Tyson Fury a Tom Schwarz a pravděpodobně půjde o Interkontinentální titul organizace WBO, který má právě v držení německý boxer! O pět dní později už se na Furyho můžeme těšit v pražském SaSaZu!

15.6.2019 – Thomas & Mack Center, Las Vegas, USA
Těžká váha
Tyson Fury vs Tom Schwarz
Neporažená britská dvojka a světová trojka Tyson FURY (27-0-1, 19 KO) a neporažená německá pětka Tom Schwarz (24-0-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální pás WBO!


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Tyson Fury nečekaně v roce 2015 překonal krále těžké váhy Wladimira Klitschka a získal tak pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. O ty následně přišel z důvodu drogového a dopingového skandálu. Loni se vrátil po dvou a půl letech zpět do ringu a dokázal porazit Sefera Seferiho a poté i Francesca Pianetu a dostal možnost stát se opět světovým šampiónem, tentokrát organizace WBC.

Souboj s úřadujícím neporaženým šampiónem Deontayem Wilderem 1. prosince skončil kontroverzní remízou a vše nasvědčovalo tomu, že se dočkáme odvety. Jenže na tu prozatím nedojde a Fury si pro svůj další boj vybral neporaženého Interkontinentálního šampióna WBO, Němce Toma Schwarze.

Tato informace hned vyvolala pozdvižení. Například promotér Joshuy a dalších Eddie hearn se nechal slyšet, že jde o hrozný zápas při srovnání s Deontayem Wilderem neboť Schwarz je až na 41. místě světového ratingu.

Tom Schwarz boxuje pod německou stájí SES Boxing stejně jako například český boxer Tomáš Šálek. Schwarz, ačkoliv má parádní bilanci a titul, tak rozhodně mezi jeho soupeři nebyla taková jména, jako měl právě Fury a dá se předpokládat, že si bývalý světový šampión připíše další výhru.