Fury vs Hunter v eliminační bitvě WBA!

Hughie Fury vs Michael HunterHughie Fury a Michael Hunter se 2. července utkají ve finálové eliminaci organizace WBA. Vítěz se stane povinným vyzývatelem vítěze duelu Trevor Bryan vs Daniel Dubois!

2.7.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Hughie Fury 🇬🇧🆚🇺🇸 Michael Hunter

Britská šestka a světová pětadvacítka Hughie FURY (26-3-0, 15 KO) a americká dvojka a světová sedmička „The Bounty“ Michael HUNTER (20-1-2, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové finálové eliminační bitvě organizace WBA!

Sedmadvacetiletý britský boxer Hughie Fury si od poslední porážky s Alexanderem Povetkinem v roce 2019 připsal tři výhry v řadě. V roce 2020 dokázal ve třetím kole ukončit tehdejší českou jedničku Pavla Šoura a následně jasně vybodoval polského vikinga Mariusze Wacha.

Naposledy boxoval loni v říjnu, když na domácím galavečeru v Newcastlu zničil v pěti kolech rumunského boxera boxujícího za Německo Christiana Hammera. Nyní je tak krůček o titulového duelu a ve finálovém eliminačním duelu vyzve Američana Michaela Huntera.

Hughie Fury

Třiatřicetiletý Hunter má na svém kontě jedinou porážku a to z roku 2017, kdy jej na body udolal aktuální světový šampión Oleksandr Usyk. V loňském roce odboxoval dva duely. Nejdříve v srpnu seřezal veterána Mike Wilsona a získal Kontinentální americký pás WBA a poté v prosinci překvapivě pouze remízoval s krajanem Jerry Forrestem.

Michael Hunter

Vítěz tohoto duelu se utká s šampiónem WBA, kterým je aktuálně krajan Američan Trevor Bryan. Ten má však 11. června plánovaný duel s britským tvrďákem Danielem Duboisem. Takže se vítěz utká až s vítězem duelu Bryan vs Dubois. Hlavním šampiónem organizace WBA je Oleksandr Usyk, který má v držení pás WBA super!

Trevor Bryan vs Daniel Dubois