Fury si přijde na 15 milionů dolarů za zápas se Strowmanem. Warren zuří!

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) si podle veškerých informací přijde v WWE na pořádný balík peněz. Za souboj s Braunem Strowmanem by měl hvězdný Brit inkasovat patnáct milionů dolarů.

Bývalého šampiona a aktuální světovou pětku těžké váhy Tysona Furyho čeká 31.10.2019 v Saúdské Arábii první souboj pod hlavičkou profesionální ligy wrestlingu WWE. Pro jednatřicetiletého rodáka z Manchesteru jde o splněný sen, ale zároveň i skvělé promo, které v rámci amerického trhu velice potřebuje. Přece jen jeho poslední dva zápasy s Tomem Schwarzem, či Otto Wallinem nebyly úplně kasovním trhákem. Hvězdný „Gypsy King“ však dostane dobře zaplaceno i za svůj první wrestlingový souboj, jenž mu přinese patnáct milionů dolarů.

Ovšem riskuje v tomto souboji více, než by se zdálo. Ano, wrestling je nahraná záležitost, ale i zde se může něco zvrtnout a konkrétně v případě Furyho může dojít k obnovení jeho tržné rány. To se samozřejmě nelíbí jeho promotérovi Franku Warrenovi, jenž svému svěřenci několikrát vynadal, že ohrožuje plánovanou odvetu s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO). „Chtěl jsem, aby to pro něj bylo překvapení, ale spíš zuřil. Začal na mě do telefonu řvát, co budeme dělat, když se to obočí opět otevře. Na to jsem mu s klidným hlasem řekl, že co by dělal, kdyby mě srazil autobus na ulici.“ – Usmíval se britský obr. Warren tedy nejspíše bude koncem října trnout hrůzou a kousat si nehty doma na gauči, zatímco jeho svěřenec si bude užívat velkolepou show v zemi bohatých šejků.