Fury se vrací 9. června!

Konečně známe datum. Bývalý světový šampión těžké váhy, Brit Tyson Fury se vrátí mezi šestnáct provazů v sobotu 9. června! Nově ho bude zastupovat Frank Warren!

Dlouho očekávaný návrat neporaženého Tysona Fury (25-0-0, 18 KO) do ringu byl oficiálně potvrzen na včerejší tiskové konferenci v Londýně.

Tyson Fury překvapivě ukončil spolupráci se svým strýcem Peterem Fury a nyní spolupracuje s legendárním britským promotérem Frankem Warrenem.

Ten také na včerejší tiskové konferenci oznámil datum 9. června, kdy se bývalý šampión vrátí do ringu. Zápas se bude konat v Manchesteru a soupeř by měl být odhalen v brzké době. Velice se spekuluje, že by soupeřem měl být veterán Shannon Briggs, který řekl, že by se měli utkat v září. Takže je pravděpodobné, že pro návrat zvolí někoho jiného a poté udělá velký zápas se světoznámým bouřlivákem a také bývalým světovým šampiónem.

Furya stál naposledy v ringu 28. listopadu 2015, kdy jasně vybodoval 116:111 a 2x 115:112 krále těžké váhy Wladimira Klitschka (64-5-0, 53 KO) a získal světové pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. Měla následovat odveta, jenže Fury propadl depresím, drogám a měl problémy s dopingem a zápas byl zrušen.
Pauza se nakonec protáhla na 2 a půl roku a nyní se 29 letý bouřlivák konečně vrací. Dokáže se opět dostat na špičku světového ratingu?