Fury se stal dalším členem Matchroom Boxing!

Těžká váha Hughie Fury doplnil největší britský tým Matchroom boxing Eddie Hearna. Dočkáme se jej již na galavečeru londýnské O2 aréně 31. srpna?

V absolutní tichosti podepsal Hughie Fury (23-2-0, 13 KO) kontrakt s promotérskou stájí Matchroom Boxing, kterou vede Eddie Hearn. Hodně překvapivé, jelikož klan Fury se s Eddiem Hearnem neměl nikdy příliš v lásce.

Nyní to vypadá, že se situace diametrálně změnila, což dokládá i tweet šéfa stáje Matchroom Boxing. „Jsem velice potěšen, že mohu přivítat Hughieho v našem týmu. Čtyřiadvacetiletý talent, který je připravený provětrat nejtěžší váhovou kategorii. Jeho další boj oznámíme příští týden na tiskové konferenci.“ – Napsal britský promotér a vzápětí jej doplnil i sám Fury. „Cítím, že s podporou Matchroom Boxing se nyní pořádně nakopnu. Sledujte to, protože to bude v několika příštích letech hodně zajímavé.“

Již tento pátek se na galavečeru v Liverpoolu představí nedávná posila stáje Matchroom Boxing, rodák z Konga Martin Bakole Ilunga (12-1-0, 9 KO). Jeho soupeřem se stane nepříjemný ekvádorský bojovník Ytalo Perea (11-4-2, 7 KO).